Site Kullanım Şartları

 Yasal Uyarı

 •  www.hobivesanatdunyasi.com ve  www.sahibindenhobivesanat.com sitelerinin sahibi Mersin Opera Sanat Market sahibi Ali Demirtaş dır. Sitelerimizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.

 • www.hobivesanatdunyasi.com ve  www.sahibindenhobivesanat.com sitelerinde isim ve işletim hakkı ile beraber içeriklerinde yer alan ,tüm ana katagoriler alt katagoriler metinler ,bilgiler ve sitelerin görünüm tasarımları,tıklayınca açılış sırası çalışma tasarımları tamamı ile Mersin Opera Hobi Sanat Market e aitdir.Yazılar, yorum ve tavsiyeler ile buradan yapılan tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur.

 •  www.hobivesanatdunyasi.com ve www.sahibindenhobivesanat.com siteleri bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak;  www.hobivesanatdunyasi.com ve  www.sahibindenhobivesanat.com siteleri Mersin Opera Hobi Sanat Market e önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir. Bu sitede kullanılan bazı ifadeler ileriye dönük olarak hazırlanmış olabileceğinden çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür. Muhtelif nedenlerden dolayı gerçek sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilen ya da ima edilenlerden somut bir şekilde farklı olabilir.

 •  Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan tüm ana katagoriler ,alt katagoriler ,çalışma tasarımı,görünüm tasarımı,işleyiş tasarımı ve içerikleri  www .hobivesanatdunyasi.com ve  www.sahibindenhobivesanat.com siteleri Mersin Opera Hobi Sanat Market Sahibi nin önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz. Bu siteye erişim serbest ve anonimdir.

 • www.hobivesanatdunyasi.com üst katagorilerinde yer alan kişi ve firmalar ve www.sahibindenhobivesanat.com ilanlı satış katagorilerinden hobi butikleri-sanat atolyeleri-sanat galerileri ne kişi ve kuruluşların ürünlerini tanıtmaları için ( bu kişi ve kuruluşlara ücretli üyelikleri karşılığı ,ücretsiz yer verimiştir. ) yeri olan tüm kişi ve firmaların ürünler ile ilgilenenlerle aralarında olan her şekilde ve sebeble oluşabilecek olumsuzluklardan ,anlaşamamazlıklardan  www.hobivesanatdunyasi.com ve  www.sahibindenhobivesanat.com siteleri sahibi Mersin Opera Hobi Sanat Market muhattab değildir sorumluluk kabul etmez.

 • Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.

 • www.hobivesanatdunyasi.com ve  www.sahibindenhobivesanat.com sitelerinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiç bir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

 • www.hobivesanatdunyasi.com ve  www.sahibindenhobivesanat.com sitelerine bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, bu sitelerin sahibi Mersin Opera Hobi Sanat Market sorumlu tutulamaz.

 • Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revize de gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten yada değişiklikten ötürü Mersin Opera Hobi Sanat Market hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunup bulunmaması, belirtilen hususlar aksine Mersin Opera Hobi Sanat Market hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz.

 •  www.hobivesanatdunyasi.com ve  www.sahibindenhobivesanat.com sitelerinde isim ve işletim hakkı ile beraber içeriklerinde yer alan ,tüm ana katagoriler alt katagoriler sitelerin görünüm tasarımları,tıklayınca açılış sırası çalışma tasarımları tamamı ile Mersin Opera Hobi Sanat Market Sahibi Ali Demirtaş a aitdir ve yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Site nin ana katogorileri alt katagorileri ,tasarımın çalışma işleyişi ve açılış biçimi ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, böyle bir durumda  www.hobivesanatdunyasi.com ve  www.sahibindenhobivesanat.com sitelerinde isim ve işletim hakkı sahibi Mersin Opera Hobi Sanat Market her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahüt eder.

 • Gizlilik İlkeleri
  Yasal Uyarı
 •  www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com sitelerinin sahibi Mersin Opera Sanat Market sahibi Ali Demirtaş dır. Sitelerimizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.
 • www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com sitelerinde isim ve işletim hakkı ile beraber içeriklerinde yer alan ,tüm ana katagoriler alt katagoriler metinler ,bilgiler ve sitelerin görünüm tasarımları,tıklayınca açılış sırası çalışma tasarımları tamamı ile Mersin Opera Hobi Sanat Market e aitdir.Yazılar, yorum ve tavsiyeler ile buradan yapılan tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. ⦁ www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com siteleri bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak; ⦁ www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com siteleri Mersin Opera Hobi Sanat Market e önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir. Bu sitede kullanılan bazı ifadeler ileriye dönük olarak hazırlanmış olabileceğinden çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür. Muhtelif nedenlerden dolayı gerçek sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilen ya da ima edilenlerden somut bir şekilde farklı olabilir.
 • Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan tüm ana katagoriler ,alt katagoriler ,çalışma tasarımı,görünüm tasarımı,işleyiş tasarımı ve içerikleri ⦁ www⦁ .hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com siteleri Mersin Opera Hobi Sanat Market Sahibi nin önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz. Bu siteye erişim serbest ve anonimdir.
 • www.hobivesanatdunyasi.com üst katagorilerinde yer alan kişi ve firmalar ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com ilanlı satış katagorilerinden hobi butikleri-sanat atolyeleri-sanat galerileri ne kişi ve kuruluşların ürünlerini tanıtmaları için ( bu kişi ve kuruluşlara ücretli üyelikleri karşılığı ,ücretsiz yer verimiştir. ) yeri olan tüm kişi ve firmaların ürünler ile ilgilenenlerle aralarında olan her şekilde ve sebeble oluşabilecek olumsuzluklardan ,anlaşamamazlıklardan ⦁ www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com siteleri sahibi Mersin Opera Hobi Sanat Market muhattab deyildir sorumluluk kabul etmez.
 • Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.
 • www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com sitelerinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiç bir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.
 • www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com sitelerine bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, bu sitelerin sahibi Mersin Opera Hobi Sanat Market sorumlu tutulamaz.
 • Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revize de gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten yada değişiklikten ötürü Mersin Opera Hobi Sanat Market hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunup bulunmaması, belirtilen hususlar aksine Mersin Opera Hobi Sanat Market hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz.
 • www.hobivesanatdunyasi.com ve  www.sahibindenhobivesanat.com sitelerinde isim ve işletim hakkı ile beraber içeriklerinde yer alan ,tüm ana katagoriler alt katagoriler sitelerin görünüm tasarımları,tıklayınca açılış sırası çalışma tasarımları tamamı ile Mersin Opera Hobi Sanat Market Sahibi Ali Demirtaş a aitdir. Symbie’nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Site nin ana katogorileri alt katagorileri ,tasarımın çalışma işleyişi ve açılış biçimi ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, böyle bir durumda ⦁ www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com sitelerinde isim ve işletim hakkı sahibi Mersin Opera Hobi Sanat Market her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahüt eder.v⦁ Gizlilik İlkeleri
  ⦁ Yasal Uyarı

  ⦁ Bu ⦁ www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com sitelerinin sahibi Mersin Opera Sanat Market sahibi Ali Demirtaş dır. Sitelerimizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.

  www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com sitelerinde isim ve işletim hakkı ile beraber içeriklerinde yer alan ,tüm ana katagoriler alt katagoriler metinler ,bilgiler ve sitelerin görünüm tasarımları,tıklayınca açılış sırası çalışma tasarımları tamamı ile Mersin Opera Hobi Sanat Market e aitdir.Yazılar, yorum ve tavsiyeler ile buradan yapılan tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. ⦁ www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com siteleri bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak; ⦁ www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com siteleri Mersin Opera Hobi Sanat Market e önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir. Bu sitede kullanılan bazı ifadeler ileriye dönük olarak hazırlanmış olabileceğinden çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür. Muhtelif nedenlerden dolayı gerçek sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilen ya da ima edilenlerden somut bir şekilde farklı olabilir.

  ⦁ Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan tüm ana katagoriler ,alt katagoriler ,çalışma tasarımı,görünüm tasarımı,işleyiş tasarımı ve içerikleri ⦁ www⦁ .hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com siteleri Mersin Opera Hobi Sanat Market Sahibi nin önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz. Bu siteye erişim serbest ve anonimdir.
  ⦁ ⦁ www.hobivesanatdunyasi.com üst katagorilerinde yer alan kişi ve firmalar ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com ilanlı satış katagorilerinden hobi butikleri-sanat atolyeleri-sanat galerileri ne kişi ve kuruluşların ürünlerini tanıtmaları için ( bu kişi ve kuruluşlara ücretli üyelikleri karşılığı ,ücretsiz yer verimiştir. ) yeri olan tüm kişi ve firmaların ürünler ile ilgilenenlerle aralarında olan her şekilde ve sebeble oluşabilecek olumsuzluklardan ,anlaşamamazlıklardan ⦁ www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com siteleri sahibi Mersin Opera Hobi Sanat Market muhattab deyildir sorumluluk kabul etmez.

  ⦁ Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.


  www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com sitelerinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiç bir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

  www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com sitelerine bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, bu sitelerin sahibi Mersin Opera Hobi Sanat Market sorumlu tutulamaz.

  ⦁ Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revize de gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten yada değişiklikten ötürü Mersin Opera Hobi Sanat Market hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunup bulunmaması, belirtilen hususlar aksine Mersin Opera Hobi Sanat Market hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz.

  ⦁ Bu sitede ⦁ www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com sitelerinde isim ve işletim hakkı ile beraber içeriklerinde yer alan ,tüm ana katagoriler alt katagoriler sitelerin görünüm tasarımları,tıklayınca açılış sırası çalışma tasarımları tamamı ile Mersin Opera Hobi Sanat Market Sahibi Ali Demirtaş a aitdir. Symbie’nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Site nin ana katogorileri alt katagorileri ,tasarımın çalışma işleyişi ve açılış biçimi ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, böyle bir durumda ⦁ www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com sitelerinde isim ve işletim hakkı sahibi Mersin Opera Hobi Sanat Market her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahüt eder.⦁ Gizlilik İlkeleri
  ⦁ Yasal Uyarı

  ⦁ Bu ⦁ www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com sitelerinin sahibi Mersin Opera Sanat Market sahibi Ali Demirtaş dır. Sitelerimizi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sınırlı olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.

  www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com sitelerinde isim ve işletim hakkı ile beraber içeriklerinde yer alan ,tüm ana katagoriler alt katagoriler metinler ,bilgiler ve sitelerin görünüm tasarımları,tıklayınca açılış sırası çalışma tasarımları tamamı ile Mersin Opera Hobi Sanat Market e aitdir.Yazılar, yorum ve tavsiyeler ile buradan yapılan tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. ⦁ www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com siteleri bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak; ⦁ www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com siteleri Mersin Opera Hobi Sanat Market e önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir. Bu sitede kullanılan bazı ifadeler ileriye dönük olarak hazırlanmış olabileceğinden çeşitli risk ve belirsizlikler içermesi mümkündür. Muhtelif nedenlerden dolayı gerçek sonuç ve gelişmeler, bu ifadelerde belirtilen ya da ima edilenlerden somut bir şekilde farklı olabilir.

  ⦁ Kullanıcılar bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan tüm ana katagoriler ,alt katagoriler ,çalışma tasarımı,görünüm tasarımı,işleyiş tasarımı ve içerikleri ⦁ www⦁ .hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com siteleri Mersin Opera Hobi Sanat Market Sahibi nin önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz. Bu siteye erişim serbest ve anonimdir.
  ⦁ ⦁ www.hobivesanatdunyasi.com üst katagorilerinde yer alan kişi ve firmalar ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com ilanlı satış katagorilerinden hobi butikleri-sanat atolyeleri-sanat galerileri ne kişi ve kuruluşların ürünlerini tanıtmaları için ( bu kişi ve kuruluşlara ücretli üyelikleri karşılığı ,ücretsiz yer verimiştir. ) yeri olan tüm kişi ve firmaların ürünler ile ilgilenenlerle aralarında olan her şekilde ve sebeble oluşabilecek olumsuzluklardan ,anlaşamamazlıklardan ⦁ www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com siteleri sahibi Mersin Opera Hobi Sanat Market muhattab deyildir sorumluluk kabul etmez.

  ⦁ Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.


  www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com sitelerinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiç bir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.

  www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com sitelerine bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, bu sitelerin sahibi Mersin Opera Hobi Sanat Market sorumlu tutulamaz.

  ⦁ Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revize de gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten yada değişiklikten ötürü Mersin Opera Hobi Sanat Market hiç bir nam altında sorumluluk yüklenemez. Güncellemeye ilişkin tarih bulunup bulunmaması, belirtilen hususlar aksine Mersin Opera Hobi Sanat Market hiçbir şekilde yükümlülük altına sokmaz.

  ⦁ Bu sitede ⦁ www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com sitelerinde isim ve işletim hakkı ile beraber içeriklerinde yer alan ,tüm ana katagoriler alt katagoriler sitelerin görünüm tasarımları,tıklayınca açılış sırası çalışma tasarımları tamamı ile Mersin Opera Hobi Sanat Market Sahibi Ali Demirtaş a aitdir. Symbie’nin yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Site nin ana katogorileri alt katagorileri ,tasarımın çalışma işleyişi ve açılış biçimi ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Yasal Uyarı metni esas alınacak olup, böyle bir durumda ⦁ www.hobivesanatdunyasi.com ve ⦁ www.sahibindenhobivesanat.com sitelerinde isim ve işletim hakkı sahibi Mersin Opera Hobi Sanat Market her türlü hukuki haklarını kullanacağını taahüt eder.